TUR BİLGİLERİ
İstanbul Çıkışlı
AMSTERDAM TURU
05 Aralık 2019
08 Aralık 2019
299 €
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
14 Kasım 2019 - 17 Kasım 2019 Promosyon Tur
369 €
21 Kasım 2019 - 24 Kasım 2019 Promosyon Tur
349 €
28 Kasım 2019 - 01 Aralık 2019 Promosyon Tur
349 €
05 Aralık 2019 - 08 Aralık 2019 Promosyon Tur
299 €
12 Aralık 2019 - 15 Aralık 2019 Promosyon Tur
299 €

Dihle Turizm Flash Promosyon Amsterdam Turu

Atlas Global Havayolları İle / 3 Gece -4 Gün

Promosyon Tur Tarihleri:

05-08 Aralık: 299 Euro

12-15 Aralık: 299 Euro

1.Gün: İstanbul – Amsterdam:

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde 08.00’de Hazır Bulunulması. Bagaj, Bilet Ve Biniş İşlemlerinin Ardından Atlas Global Havayolları’nın Kk 2247 Sefer Sayılı Uçuşu İle 10.40’da Amsterdam’a Hareket. Yerel Saat İle 13:20’de Varışımızın Ardından Özel Otobüsümüzle Panoramik Amsterdam Şehir Turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı Ve Kırmızı Fener Sokağı Görülecek Yerler Arasındadır. Tur Bitimi Serbest Zaman Ve Otelinize Transfer. Geceleme Otelinizde.

2.Gün: Amsterdam

Sabah Kahvaltısı Ardından Serbest Zaman, Arzu Eden Konuklarımız Ekstra Olarak Düzenlenecek Olan Brugge Turuna (100 Euro) Katılabilirler. Brugge Turumuzda Dantel Ve Goblenleri İle Ünlü Bu Şirin Ortaçağ Kentinin Pazar Yeri Ve Panoramik Olarak Belfry Kulesini Ve De Brugge Şehri'nin Enfes Manzarasını Görme Fırsatı Bulacaksınız. Tur Sonrası Otelinize Hareket. Geceleme Otelinizde.

3.Gün: Amsterdam

Sabah Kahvaltısı Ardından Arzu Eden Konuklarımızla Yarım Gün Ekstra Olarak Düzenlenecek Marken Volendem Ve Hollanda Trio Turu (100 Euro) Turumuzda; Eski Balıkçı Kasabası Olan Volendam’ Da Tarihi Evler Ve Limanları Gezip Daha Sonra Küçük Bir Ada Olan Marken’i Ziyaret Ediyoruz. Hollanda Trio Turumuzda İse; Rotterdam, Delft, Den Haag’ı Göreceğiz. Tur Bitimi Serbest Zaman. Geceleme Otelinizde.

4.Gün: Amsterdam – İstanbul

Sabah Kahvaltısı Sonrası Serbest Zaman, Uçak Saatine Bağlı Olarak Alışveriş Ve Gezme İmkânı. Ardından Havalimanına Transfer, Atlas Global Havayollarının Kk 2248 Sefer Sayılı Uçuşu İle 14.35’de İstanbul’a Uçuş Saat 19.05’de Varış Ve Turumuzun Sonu

Not: *

Önemli Notlar

***Tur Programımız Minimum 20 Kişi Katılım Şartı İle Düzenlenmektedir.  Gezi İçin Yeterli Katılım Sağlanamadığı Takdirde, Son İptal Bildirim Tarihi Tur Kalkışına 20 Gün Kaladır. Katılım Yetersizliği Nedeniyle İptal Edilen Tur Acenteniz Aracılığı İle Tarafınıza Bildirilecektir.

*** Promosyon Ve Erken Rezervasyon Kampanyalı Turlarımızda Misafir Tarafından İptal Ve Değişiklik Yapılamaz.

*** Fuar, Kongre, Konser Veya Özel Etkinlik Gibi Dönemlerde Otellerimiz Yukarıda Belirtilen Km.Lerden Daha Fazla, Merkeze Daha Uzak Olarak Kullanılabilecektir. Böyle Bir Durum Gerçekleşmesi Halinde Turun Hareketinden 15 Gün Önce Tarafınıza Bilgi Verilecektir.

***Tur Programında İsim Belirtilmeden Sadece Kategori Bilgisi Verildiği Ve/Veya Aynı Destinasyon İçin Seçenekli Bulunduğu Durumlarda Otel(Ler) Gezi Hareketinden 48 Saat Önce Acenteniz Tarafından Bildirilecektir.

***Fuar, Kongre, Konser,  Etkinlik, Spor Turnuvası Vb. Gibi Dönemlerde Oteller Belirtilen Km’ Lerden Fazla Mesafede Kullanılabilir. Böyle Bir Durumda, Turun Hareket Tarihinden 15 Gün Önce Acenteniz Tarafından Bilgi Verilecektir.

*** 3 Kişilik Odalar, Otellerin Müsaitliğine Göre Verilebilmekte Olup, Bu Tip Odalarda 3. Kişiye Tahsis Edilen Yatak Standart Yataklardan Küçüktür. 3 Kişilik Odalar 1 Büyük Yatak + 1ilave Yataktan Oluşmaktadır. İlave Yataklar. Açma-Kapama Ve Coach Bed Olarak Adlandırılan Yataklardan Oluştukları İçin Tur Katılımcısı 3. Kişi Ve/Veya Çocuk Rezervasyonlarında Odalarda Yaşanabilecek Sıkışıklık Ve Yatak Tipini Kabul Ettiklerini Beyan Etmiş Sayılırlar. Çocuk İndirimleri 2 Yetişkin Yanında Kalan –Yaş Grubuna Uyan- Tek Çocuk İçin Geçerlidir.

***Tur Programında Dahil Olan Hizmetlerden Otelde Alınan Kahvaltılar, Bulunulan Ülkenin Kahvaltı Kültürüne Uygun Olarak Ve Genelde Kontinental Kahvaltı Olarak Adlandırılan Tereyağı, Reçel, Ekmek, Çay Veya Kahveden Oluşan Sınırlı Bir Mönü İle Sunulmakta Olup Gruplar İçin Gruba Tahsis Edilmiş Ayrı Bir Salonda Servis Edilebilir.

***Tur Paketine Dahil Olan Panoramik Şehir Turları, Şehirlerin  Genel Tanıtımı İçin Düzenlenen Ve Araç İçinden Rehber Anlatımıyla Panoramik Olarak Yapılan Müze, Ören Yeri Girişlerini İçermeyen En Fazla 2-3 Saatlik Turlardır. Panoramik Turlar, Programda Belirtilen Diğer Turlar Da Dahil Olmak Üzere, Tura Denk Gelen Gün Ve Saatte Yerel Otoriteler Tarafından Gezilmesine,  Girilmesine İzin Verilmeyen Veya Her Hangi Bir Etkinlik Nedeniyle Kapalı Yollar Sebebiyle Gerçekleşmediği Takdirde, Keza Hava Şartları Nedeniyle Turun Yapılması İmkansız Hale Geldiği Durumlarda Bahse Konu Turların Yapılamamasından Dihle Turizm Sorumlu Değildir. Bazı Turlar Kapalı Yollar Veya Araç Girişine İzin Verilmeyen Noktalarda İmkanlar Dahilinde Toplu Taşıma Veya Yaya Olarak Yapılabilir.

***Ekstra Turlar, Servis Aldığımız Yerel Acente Tarafından En Az 20 Kişi Katılım Şartı İle Düzenlenmektedir. Yeterli Sayı Sağlanamadığı Takdirde Geziler Yapılamamakta Veya Ekstra Gezi Fiyatları, İçerik, Kullanılacak Araç Katılımcı Sayısına Göre Değişiklik Göstermektedir. Ayrıca Turların Günleri Ve Saatleri, Gidilecek Yerlerde Ki Müze, Ören Yerlerinin Açık/Kapalı Olma Durumlarına Ve Hava Şartlarına Göre Rehber Tarafından Değiştirilebilir.

*** Ekstra Tur Ücretleri Lokal Acente Yetkilisine Ödenir.

***Ekstra Turlar Katılımcının İsteğine Bağlı Olup Zorunlu Değildir. Tur Esnasında Düzenlenen Ekstra Turlara Katılmak İstemeyen Yolcular, Yol Üzerinde Bulunan Müsait Bir Dinlenme Tesisinde Beklemeyi Kabul Etmiş Sayılırlar. Bu Yolcular Ekstra Tur Başlamadan Yol Üstü Dinlenme Tesisine Bırakılıp, Turun Tamamlanması Ardından Bırakıldıkları Noktadan Alınırlar.

*** Sadece Kategori Bilgisi Verildiği Ve/Veya Aynı Destinasyon İçin Alternatif Bilgiler Bulunduğu Durumda Konaklayacağınız Otel(ler)i Gezi Hareketinden 48 Saat Önce Öğrenebilirsiniz.

Vize:

***T.C Vatandaşları İçin Vize Uygulaması Vardır. Vize Başvurusu İçin Seyahat Bitiş Tarihinden İtibaren En Az 6 Ay Geçerli Pasaport İle Acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” Listesinde Belirtilen Belgeler İle Başvurulması Gerekmektedir.

***T.C. Yeşil Pasaportu İle Seyahat Edecek Misafirlerimizin, Eğer Pasaportlarının Alınış Tarihi 10 Yıldan Eski İse; Pasaportlarını Yenilemeleri Gereklidir. Aksi Halde Gidecekleri Ülkeye Kabul Edilmeyebilirler Ve/Veya Türkiye'den Havayolu Firması Tarafından Uçuşları Gerçekleştirilmeyebilir. Böyle Bir Durumda Sorumluluk Yolcuya Aittir. 

*** Yeşil Pasaport Sahipleri İçin Vize Uygulaması Olmayıp, Seyahat Bitiş Tarihinden İtibaren En Az 6 Ay Geçerli Pasaport Yeterlidir.

***Vize Alınmış Olması, Ülkeye Giriş Yapılabileceği Anlamına Gelmez, Pasaport Polisinin Sizi Ülkeye Sokmama Yetkisi Vardır. Bu Durumdan Dihle Turizm Sorumlu Değildir, Sorumluluk Yolcuya Aittir. 

***Yırtık, Yıpranmış, Islanmış Ve/Veya Benzeri Tahribat(lar)a Uğramış Pasaportlar Nedeniyle Ziyaret Edilecek Ülke Sınır Kapısında Gümrük Polisi İle Sorun Yaşanmaması Adına; Anılan Pasaportların Yenilenmesi Ve T.C. Vatandaşlarına Vize Uygulayan Bir Ülke İse İlgili Vizenin Yeni Pasaportta Olması Gerekmektedir. Aksi Durumda Sorumluluk Yolcuya Aittir. 

***18 Yaşından Küçük Misafirlerimiz Tek Başlarına Yada Yanlarında Anne Ya Da Babadan Sadece Biri İle Seyahat Ederken Ülke Giriş-Çıkışlarında Görevli Polis Memurunca Anne-Babanın Ortak Muvafakatini Gösterir Belge Sorulması İhtimali Olduğundan; 18 Yaş Altı Misafirlerimizin Ve Anne-Babalarının Bu Konuda Hassasiyet Göstermelerini Tavsiye Ederiz

Dihle Turizm, Hava Yolu İle Yolcu Arasında Aracı Kurum Olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne Tabidir. Tarifeli Ve Özel Uçuşlarda Rötar Riski Olabilir Veya Mevcut Gezi Ve Uçuş Öncesinde Saatler Değişebilir. Dihle Turizm, Bu Değişiklikleri En Kısa Sürede Bildirmekle Yükümlüdür. Yolcularımız Uçuş Detaylarının Değişebileceğini Bilerek Ve Kabul Ederek Turu Satın Almışlardır.

— Atlas Global Havayolları İle İstanbul – Amsterdam – İstanbul Parkurunda İkram Dahil Uçak Bileti, 

— Havalimanı Vergileri 

— 3* (Şehir Dışı) 3 Gece Oda & Kahvaltı Bazında Konaklama,

— Alan/Otel/Alan Transferleri,

— Türkçe Rehberli Panoramik Amsterdam Şehir Turu

— Otel Vergileri

— Turist Şehir Vergileri

Fiyat Türü Peşin
Tek Kişilik Oda 489 €
İki Kişilik Odada Kişi Başı 299 €
Ek Yatak 299 €
0-2 Yaş 150 €
3-6 Yaş 299 €
7-12 Yaş 299 €
  • Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli (Katılım Yapılan Şehirlere Göre Değişkenlik Gösterir)
  • Zorunlu Sigorta Ücreti (Yaşa Göre Belirlenir)
  • Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları,
  • Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli (50 Tl),
  • Müze Ve Ören Yerleri Girişleri,
  • Şoför Tipleri 5 Euro (İsteğe Bağlı) 

3* & 4* & 5* Şehir Merkezi Otel Seçenekleri İçin Fiyatlarımızı Sorunuz.