TUR BİLGİLERİ
İstanbul Çıkışlı
VİZESİZ FAS TURU
14 Şubat 2020
22 Şubat 2020
739 €
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
14 Şubat 2020 - 22 Şubat 2020 Vizesiz
739 €
20 Mart 2020 - 28 Mart 2020 Vizesiz
739 €

Vizesiz FAS TURLARI

Casablanca- Rabat- Meknes – Fes - Marrakech

Sizde Hayal Edin..;

Atlas Dağlarına Tırmandığınızı,

Berberi Çadırlarını Gördüğünüzü,

Çöl Turu Yaptığınızı..!

Sizde Hayal Edin;

Marakeş’in Kızıl,

Kazablanka’nın Beyaz,

Şafşavan’ın Mavi Rengini Gördüğünüzü..!

Sizde Hayal Edin…;

Dünyanın En Uzun Minareli Camii’sini,

Dünya’daki Tüm Argan Yağlarının Yetiştiği

Toprakları Gördüğünüzü,

Sizde Hayal Edin..;

Daracık Sokaklarda Zaman Yolculuğu

Yaparken, Hangi Zaman Diliminde

Mutluluğu Yakaladığınızı

Hayal Edin..!

Biz Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin,

Sizi Vizesiz Fas Turlarına Bekliyoruz.

FAS TURU TARİHLERİ

19.01.2020-27.01.2020

24.01.2020 -01.02.2020

14.02.2020 -22.02.2020

20.03.2020-28.03.2020

Fas Turu Ana Detayları:

Havayolu: Pegasus Hy

Çıkış Noktası: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Bağlantı: İç Hat Bağlantı İmkanı

Geceleme: 7 Gece -8 Gün

Otel: 4 Yıdızlı Oteller

Konsept: YP ( Sabah + Akşam Yemeği)

FİYATA DAHİL HİZMETLER:

 •  Pegasus HY/ İstanbul – Kazablanka

Pegasus HY/Kazablanka – İstanbul Uçak Bileti,

 •  Havalimanı Vergileri,
 •  4* Otellerde 7 Gece-8 Gün Yarım Pansıyon
 •  Alan/Otel/Alan Transferleri,
 •  Tüm Şehir Transferleri, 
 •  Casablanca, Rabat, Meknes, Fes, Marakeş Panoramik Turları,
 •  Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri,
 •  Turist Şehir Vergileri

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Seyahat Sağlık Sigortası (Yaşa Göre Belirlenir),
 •  Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları,
 •  Ekstra Turlar
 •  Yemeklerde Alınacak İçecekler,
 •  Yurt Dışı Çıkış Harcı
 •  Müze Ve Ören Yerleri Girişleri, 
 •  İsteğe Bağlı Şoför Bahşişleri (Kişi Başı 5 Euro)

Rez: Dihle Turizm

Şehit Adem Yavuz Sk. 

No: 4/14 Kızılay Ankara

Tel:  03124185665

Gsm:05068349595

 

Not: *

* İç Hat Bağlantı İmkanı

 • Pegasus HY/ İstanbul – Kazablanka / Pegasus HY/Kazablanka – İstanbul Uçak Bileti,
 • Havalimanı Vergileri,
 • 4* Otellerde 7 Gece-8 Gün Yarım Pansıyon
 • Alan/Otel/Alan Transferleri,
 • Tüm Şehir Transferleri, 
 • Casablanca, Rabat, Meknes, Fes, Marakeş Panoramik Turları,
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri,
 • Turist Şehir Vergileri
Fiyat Türü Peşin
Tek Kişilik Oda 1019 €
İki Kişilik Odada Kişi Başı 739 €
Ek Yatak 739 €
0-2 Yaş 99 €
3-6 Yaş 699 €
7-12 Yaş Ücretsiz
 •  Seyahat Sağlık Sigortası (Yaşa Göre Belirlenir),
 •  Her Türlü Kişisel Harcamalar Ve Otel Ekstraları,
 •  Ekstra Turlar
 •  Yemeklerde Alınacak İçecekler,
 •  Yurt Dışı Çıkış Harcı
 •  Müze Ve Ören Yerleri Girişleri, 
 •  İsteğe Bağlı Şoför Bahşişleri (Kişi Başı 5 Euro)

***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Dihle Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Dihle Turizm sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

*** Fas otel standartları Türkiye otel standartlarından düşüktür.

 

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır. Yolcunun seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile seyahat edebilir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimiz için de yukarıdaki 6 ay şartı aynı şekilde geçerlidir.

*** 24.11.2015 Tarihi itibari ile eski pasaportlar (Lacivert Pasaport) ile yurt dışına çıkış yapılamamaktadır. Eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***Pasaport ve Tur evraklarınızın tam olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Dihle Turizm sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

Dihle Turizm, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Dihle Turizm, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.