Çekiliş

‘’Çekiliş Var’’

Dihle Turizm Hediye Çekilişi Katılım Koşulları

1.Dihle Turizm Hediye Çekilişi Dihle Turizm Resmi Sosyal Medya Hesaplarından( Facebook,İnstagram,Twiter,Youtube,) ………. Tarihinde, Saat ……..’Da Başlayacaktır.

2.Çekilişe Katılabilmek İçin Katılımcıların Etkileşimlerini, ……..Tarih, Saat ……’a Kadar;  Http://Dihletur.Com /Çekiliş Var  Web Sayfasında Bahsedildiği Şekilde,Paylaşmaları, Beğenmeleri, Takip Etmeleri Ve Etiketlemeleri Gerekmektedir.Bu Tarihten Sonra Etkileşimde Bulunan Katılımcılar; Çekilişe Katılmaya Hak Kazanamazlar.

3.Çekiliş Konusu, Her Çekilişte Ayrı Olarak Belirlenecek, Katılımcılar Çekiliş Kapsamında Yer Alan Konuya Göre, Dihle Turizm’in Çekiliş Yapılacak Sosyal Medyaları Üzerinden, Çekilişleri Takip Edeceklerdir. Çekiliş Yapılan Sosyal Medya’nın Duyuruları, Ayrıca Dihle Turizm Diğer Sosyal Medya Hesaplarından da Duyurulacaktır.

4.Katılımcılardan Beklenen, Dihle Turizm’in Çekiliş Yaptığı Sosyal Medya Hesabından,Çekilişe Konu Olan Etkileşimin, Katılımcı Tarafından ; Beğenilmesi ,Paylaşılması ve En Az 3 Kişi’yi Etiketlemesidir.

5.Çekilişe Katılmak İçin; Kullanıcıların Çekiliş Duyurusu Yapılan Dihle Turizm Resmi Sosyal Medya Hesabını Takip Etmeleri Zorunludur.

Https://Www.İnstagram.Com/Dihleturizm/

Https://Www.Facebook.Com/Dihleturizm/

Https://Www.Twiter.Com/Dihleturizm/

Https://Www.Youtube.Com/Dihleturizm/

6.Çekilişe Konu Olan Hediyenin Veya Ödülün Kazanılabilmesi İçin;Kullanıcıların ; Sadece Kendilerine Ait  Profillerinden Paylaşımda Bulunması Şarttır.

7.Çekiliş Kazananı; Www.Cekilisyap.Com /Veya………/Web Sitesi Aracılığıyla Rastgele Belirleme Yöntemi İle; Beğenen, Paylaşan Ve En Az 3 Kişiyi Etiketleyenler Arasından Seçilecektir.

8.Çekilişin 1 Adet Kazananı Olacaktır. Rastgele Belirleme Yöntemi İle Belirlenecek Olan Kazananlara; Sosyal Medyada Duyurusu Yapılan Ödül Hediye Edilecektir.

9.Rastgele Belirleme Yöntemi İle Çekiliş Hediyesini Kazanan Kişinin Duyurusu, Dihle Turizm Resmi Sosyal Medya Sayfasından Yapılacaktır.

10.Hediye Kazanan Kişiye; Özel Mesaj Yoluyla Bilgilendirme Yapılacak Olup; Telefon, Mail Ve Adresi Talep Edilecektir.

Hediye Kazanan Kişi; Dihle Turizm Sosyal Medya Hesabına Özel Mesaj Yoluyla Bu Bilgileri İletmek Zorundadır.

11.Hediyeyi Kazanan Kişi, İsmi Açıklandıktan Sonra En Geç 1 Hafta İçerisinde Dihle Turizm Sosyal Medya Sayfasına Mesaj Göndererek  İletişime Geçecektir.. Aksi Halde Ödül Hakkı, Yedek Kişiye Devredilecektir.

12.Kişisel Verileri Kanunu Gereği; Hediye’yi Kazananının İletişim Bilgileri Dihle Turizm Tarafından Saklanacak Olup, Gerekli Görüldüğü Durumlarda Bilgilendirme Amaçlı Kullanılabilecektir. Ayrıca Kazanan; Kişi; Dihle Turizm İle Paylaştığı İletişim Bilgileri İle Her Türlü Kişisel Verinin Dihle Turizm Tarafından Kaydedilmesine Ve İşlenmesine Muvafakat Ettiğini Kabul Etmiş Sayılır.

13.Katılımcılar, Aşağıdaki Konulara Dikkat Edeceklerdir. Dihle Turizm Sosyal Medya Yöneticisi (Moderatör) Aşağıdaki Konuları Dikkatle İzleyecek Ve Yönetecektir. Herhangi Bir Kişiye Ve/ Veya Kuruma Yönelik Küfür, Hakaret Ve Rencide Etmeye Yönelik Fotoğraflar/Yorumlar; Moderatör Tarafından Dihle Turizm Sosyal Medya Sayfalarından Kaldırılacaktır.

Dikkat Edilecek Konular:

•Sakıncalı Ve Yasalara Aykırı Fotoğraflar/Yorumlar,

•Bir Başka Kişiyi Ve/ Veya Kurumu Tehdit Eden Fotoğraflar/Yorumlar,

•Bir Kişiye Ve/ Veya Kuruma Yönelik Saldırgan Ve Zarar Verici Fotoğraflar/Yorumlar,

•Bir Başka Marka Ve Kurum Adına Reklam Fotoğrafları/Yorumları

•Yasa Dışı Girişimleri Destekleyen Ve Teşvik Eden Her Türlü Fotoğraflar/Yorumlar,

•Herhangi Bir 3. Şahıs Veya Kurumun Haklarını Çiğneyen Her Türlü Fotoğraflar/Yorumlar

•Bir Marka İle İlgili Yanlış, Zararlı Yorum Ve İddialara Yönelik Fotoğraflar/Yorumlar

14. Çekilişi Kazanan Kişiler….Tarihinde  Açıklanacaktır.

15. Çekilişe Katılım Ücretsizdir.

16. Çekilişe Sadece Yurt İçinden Katılım Yapılabilir.

17.Söz Konusu Çekilişi; Dihle Turizm’in Kullanmış Olduğu Hiçbir  Sosyal Medya Aracı (Facebook,İnstagram,Twiter,Youtube) Yönetmemekte, Maddi Olarak Desteklememekte Veya Çekilişten Maddi Çıkar Sağlamamaktadır.

18. Farklı İsim Ve/Veya E-Posta Adresleriyle Aynı Kişi Tarafından Yapılan Kayıtlar, Tespiti Halinde Hiçbir Uyarıda Bulunulmaksızın Silinecektir.

19. Çekilişin Talihlisinin Hediye Seçme Veya Kendisine Verilen Hediyeyi Değiştirme Hakkı Bulunmamaktadır.

20. 18 Yaşından Küçük Olan Kişiler Bu Çekilişe Katılamaz. Katılmış Olmaları Ve Hediye Kazanmaları Halinde Kazanmış Oldukları Hediye Kendilerine Verilmez.  Dihle Turizm 18 Yaşından Küçüklerin Velilerinden Veya Kanuni Temsilcilerinden İzin Almadan Çekilişe Bilgi Sunmalarından Ya da Katılmalarından Sorumlu Tutulamaz. Ödülün Alınabilmesi İçin Katılımcının 18 Yaşının Üstünde Olduğunu Gösteren Kimlik İbrazı Zorunludur.

21. Ödüle Hak Kazanan Kullanıcının Çekiliş Boyunca Toplam Ödül Sayısı 1 Adettir.

22. Kazanılan Ödül Başkasına Devredilebilir, Mala Çevrilemez, Ödülün Nakit Karşılığı Talep Edilemez.

23. Gerektiğinde Çekilişin Bitiş Tarihi Uzatılabilir, Uzatılması Halinde Yeni Tarih, Kampanya Bitmeden Önce Dihle Turizm Sosyal Medya Hesaplarından Duyurulacaktır.

24. Koşullar Ve Kurallardaki Değişiklikler Tüm Katılımcılar İçin Bağlayıcı Nitelik Taşımaktadır. Bu Nedenle Katılımcılar, Güncel Koşullar Ve Kuralları Öğrenmek İçin http://www.dihletur.com/cekilisvar Web Sayfasını Düzenli Olarak Ziyaret Etmeleri Gerekliliğini Kabul Ederler.

25. Dihle Turizm, Söz Konusu Çekilişin , Kullanım Koşullarını Kullanıcılarına Önceden Bildirmeden Değiştirme, Çekilişi Gerekçe Belirtmeksizin Yayınlamama, Yayından Kaldırma Ve İptal Etme Hakkını Saklı Tutar.

26. Bu Çekilişe Katılan Katılımcılar, Yarışmanın Hiçbir Aşamasında; Tehditkar, Ahlaka Ve Adaba Aykırı, Hakaret, Küfür Veya İftira İçeren, Küçük Düşürücü, Kaba, Pornografik, Rahatsız Edici Bir Teşebbüste Bulunmayacağını Kabul Ve Taahhüt Ettiğini Belirtmektedir. Dihle Turizm Aksi Yöndeki Davranışlardan Ve Bunların Sonuçlarından Sorumlu Olmayıp Her Türlü Hukuki Yola Başvurma Hakkını Saklı Tutmaktadır.

27. Çekilişe Sadece Bireysel Kullanıcılar Katılabilir. Bir Kurum, Kuruluş, Topluluk Ya Da İnternet Sitesi Adına/Adıyla Çekilişe Katılan Kullanıcılar Ödül Kazanamaz Ve Kesinlikle Hak İddia Edemezler.

28. Çekiliş Sonunda Kazananların İsimleri, Dihle Turizm Tarafından Dilediği Yazılı Ve Dijital Mecrada (Tv, İnternet, Dergi, Vs.) Reklam, Tanıtım Ve Sair Amaçlarla Süresiz Olarak, Dilediği Zaman Ve Şekilde Kullanabilir. Kazananların, Çekilişe Katılmak Suretiyle Söz Konusu Verilerin Dihle Turizm Tarafından Kullanılmasına Muvafakat Ettiği Kabul Edilir.

29. Dihle Turizm Çalışanları, Taşeronları, Distribütörleri, Yarışmanın Hazırlanması İle İştigal Eden Web Tasarımcıları, Reklamcılar, Dihle Turizm İçin Hizmet Veren Kimseler Bu Yarışmaya Katılamaz. Katılıp Kazansalar Dahi Kendilerine Ödül Verilmez.

30. Çekilişe Katılan Herkes Yukarıda Tanımlanan Katılım Şartlarını Okuyup Anlayarak Peşinen Kabul Etmiş Sayılır.